Preview Mode Links will not work in preview mode

Proti Proudu

Jun 7, 2021

Vratislav Hlásek je autorem metody Osobní redesign, koučem a jeden z průkopníků přechodné pěstounské péče v Česku. Více jak 30 let pracoval s dětmi a mladými lidmi bez funkčního rodinného zázemí.

Pozvání do podcastu přijal Vratislav Hlásek. Vratislav je autorem metody Osobní re|design, koučem...


May 21, 2021

Filip Říha stojí za projekty jako Freshbedýnky, Mladý kokos a momentálně buduje Wild & Coco. V rozhovoru probereme jak zlepšit svoje tělo a mysl, jak přistupovat k životu a najít jeho smysl.

Podcast můžete sledovat i na Youtube a více informací o tomto konkrétním rozhovoru vč. odkazů na věci,...


May 6, 2021

Do dalšího podcastu Proti Proudu přijali pozvání Tomáš Čupr, CEO Rohlik.cz a Tomáš Havryluk, místopředseda představenstva Alza.cz. Tento díl vám dá nahlédnout do zákulisí budovatelů úspěšných českých firem – Alza a Rohlík.

Měl jsem unikátní možnost získat a zprostředkovat vhled do...


Apr 23, 2021

Jakub Otipka je ředitel české sekce Krav Maga Global. Věnuje se oblasti bezpečnosti, a to jak její výuce pro jednotlivce, tak i pro speciální složky. Jakub také působil jako bodyguard slavných osobností – třeba u Micka Jaggera. 

V rozhovoru se věnujeme osobní bezpečnosti a konceptu agrese a násilí....


Apr 7, 2021

Petr Pouchlý alias Jezevec se špatně škatulkuje. Neexistující škatulka často vede k nejasnému a slabému intru, ale k silným a zajímavým rozhovorům. Tento rozhovor se točil kolem tří hlavních témat. Tím prvním je, jak ze svého koníčku udělat svou práci. Druhým je radikální upřímnost,...