Preview Mode Links will not work in preview mode

Proti Proudu

Sep 16, 2019

Martin Černohorský působil jako CEO, nebo umožňovač, jak zněla jeho pozice, ve svobodné firmě Etnetera. Byl i vrcholným sportovcem. Pak se něco změnilo, Nyní je Martin aktivní součástí projektů Putování Saharou a Janovická louka.

Martin byl velmi úspěšný manažerem a později i...


Aug 31, 2019

Marek Hilšer je český lékař, vysokoškolský pedagog, vědec a občanský aktivista. Kandidoval v prezidentských volbách 2018, kde se v prvním kole umístil na 5. místě a od roku 2018 je senátorem.

Zajímá vás jak se lékař stane aktivistou? A jak aktivista prezidentským kandidátem? Poslechněte si...


Aug 12, 2019

Veronika Jelínková je autorkou knihy Hoř pomalu a propagátorkou biohackingu. Zkouší na sobě různé experimenty a starodávné techniky s cílem cítít se lépe a být zdravější.

Biohacking je kombinace umění a vědy, které studují jak nejlépe naplnit lidský potenciál. Je to směr, který má...


Jul 17, 2019

Do dnešního dílu podcastu Proti proudu přijal pozvání podnikatel a filantrop Petr Sýkora. Petr povypráví posluchačům o tom, jaké to bylo začít podnikat ještě na škole a jaký vztah ke vzdělání má. Na rozdíl od mnoha jiných byznysmenů totiž školu dokončil a později se vrátil studovat jiný...


Jun 21, 2019

Tomáš Šebek je všeobecný chirurg a podnikatel

Tomáš pracuje v pražské Nemocnici na Františku. Na první misi s Lékaři bez hranic odjel v roce 2010 na zemětřesením zdevastované Haiti. Později se do této země vrátil. Dvakrát pracoval v traumacentru Lékařů bez hranic v afghánském Kundúzu....