Preview Mode Links will not work in preview mode

Proti Proudu


May 13, 2020

Další epizoda podcastu je na světě a pro mě je tato epizoda velmi speciální. Nejen proto, že host pochází z Ústí nad Labem stejně jako já. Pozvání přijal Martin Hausenblas – Martin je úspěšný podnikatel, který stojí za Liftagem a firmou Adler. Kromě toho, že je Martin velmi úspěšný podnikatel, tak jde o opravdu moudrého člověka – myslím, že mi v tomhle dáte za pravdu, po poslechu této epizody. 
 
V našem rozhovoru se bavíme o tom, jak najít svůj smysl života, proč je při tom důležitá samota a proč je Martinovi tak blízká udržitelnost. Povídáme si o budoucnosti autonomních vozidel, umělé inteligenci a o tom, jakými charakteristikami disponují vizionáři. 
 
O vizích a podnikání uslyšíte víc, protože Martin sdílí, co pro něj znamená autentický leadership, jak se vytváří a funguje firemní kultura a jak se nebát přenechat vedení jiným, kteří v tom mohou být lepší než vy sami. V rozhovoru obecně uslyšíte, jak se promítá moudrost, kterou může využít každý z nás, do řízení a leadershipu firem. 
 
Martin byl velmi aktivní při současné koronavirové krizi. Pomáhl se svými firmami s šitím roušek a i vlastními zkušenostmi při vzniku kampaně #masks4all. Uslyšíte tak, jak se za 3 dny může změnit celospolečenská smlouva, jak propojovat intelektuály a inflencery, nebo jak inspirovat celý svět silným příběhem. 
 
Jestli vás baví komplexní přemýšlení, futurismus a dokáže vás nadchnout propojení principů regulace přírodních ekosystémů a managementu, nebo obecné dynamiky krizí a smyslu života, tak si užijete tuto epizodu s Martinem Hausenblasem. 
 
V rozhovoru uslyšíte: 
  • Jak překročit vlastní stín
  • O úspěchu a odolnosti
  • Jak na resilienci, resilientní firmu a single points of failure
  • Jaké jsou dva druhy podnikání
  • Co najde člověk v poušti, když se vydá hledat svou vizi
  • Jak vznikal projekt Masks4All 

SLEDUJTE PROTI PROUDU NA INSTAGRAMU NEBO FACEBOOKU